bebek bakıcısı

Biricik varlığınız, kıymetliniz, gözünüzün nuru bebeğinizle çalıştığınız için yeteri kadar ilgilenemiyor musunuz? Yada bir ev bayanı olsanız bile bebeğinizin sorumluluğunu sizinle paylaşacak güvenilir ve nitelikli bir bakıcıya mı ihtiyacınız var? Aile büyüklerinin durumu bunun için uygun değil mi; ya da bebeğinizin onların yanında sevgi, şefkat, itimat ve ilgiden yana hiçbir problemi olamayacağını düşünseniz bile aklınızda daha ustalaşmış bir bebek bakıcısı profili mi var? Her koşulda doğru adrestesiniz; Par Danışmanlık firmamızın müessese amaçlarından biri tüm bu beklentilerinize yanıt vermektir.

İyi bir bebek bakıcısının haiz olması ihtiyaç duyulan nitelikler oldukça uzun bir sıralama oluşturuyor: Bebeğinizi emanet edeceğiniz şahıs pozitif ve sıcakkanlı bir insan olmalı; sadece bu şekilde biri çocuğunuzla neşeli vakitler geçirebilir ve ona kendini iyi hissettirebilir. İyi bir bebek bakıcısının dakik bir insan olması gerekir; zira bu tip bir arayışı olan ailelerin çoğunda ebeveyn iş koşturmacasındadır ve evden zamanında çıkmaları önemlidir. Bir bebek bakıcısı bebeği nelerle, ne şekilde beslemesi icap ettiğini bilmeli; onun sıhhatli ve dengeli beslenmesini sağlamalı, bu konudaki huysuzluklarına karşı tahammüllü ve sabırlı olmalıdır. Sık sık bakıcı değişiklik yapmak çocuğunuza zarar verir, o yüzden daha en başından birçok mevzuda titiz davranmanız gerekiyor. Par İnsan Kaynakları olarak bu mevzuda sizin adınıza titiz davranmaya her an hazırız. Gerek çocuk sahibi kişiler olduğumuzdan, gerek işimizdeki tecrübelerimizden dolayı taleplerinizi de, endişelerinizi de anlıyor ve size hak veriyoruz. Yavrunuz için en doğru kişinin kim olduğuna karar verme sürecinizde size deneyimlerimizle destek olmaktan onur duyarız.

İlk 0-3 yaş bir çocuğun zihin yapılarının en süratli geliştiği dönemdir ve bu yapıların bozulmaması oldukca önemlidir. Zihin yapıları bozulan bir bebekte yemekte aşırı seçicilikten kusmaya, içe kapanıklıktan öğrendiği kelimeleri kullanamamaya, kabızlıktan içe kapanmaya kadar birçok vahim emare görülebilir. Bebek temel gereksinimlerini karşılayan kişiye bağlanır; bağlandığı bu kişinin değişken ve tutarsız biri olması bebeğin tedirgin ve kaygılı olmasına neden olur. Bu yüzden bebek bakıcısını doğru seçmek oldukca önemlidir.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?