filipinli bakıcı

Hepimiz çocuğumuzun iyi yetişmesini ingilizce konuşmasını isteriz. İyi bir filipinli bakıcı yardımıyla çocuğunuz kısa zamanda ingilizce konuşmaya adım atar. Dünyanın bir çok ülkesinde filipinli bakıcı, filipinli dadı aileler tarafınca çok tercih edilir. En mühim sebeplerinden biride disiplinli olmalarıdır. filipinli bakıcı ücretleri 1000 $ dan başlayarak filipinli çocuk bakıcısı’nın deneyimine, eğitimine göre değişmektedir. Siz de Filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız, Doğru yerdesiniz.

Deneyimli bir şirket olarak Üst düzey ailelerimizin evlerinde personelleimiz iş koşturmacasındadır. filipinli yardımcılar ek olarak ev temizliğindede tercih edilmektedirler. Sizde filipinli çocuk bakıcısı arıyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filipinli Bakıcı Tercih Etmeniz İçin 10 Sebep

Aile büyüklerinden birinin yada çocuğunuzun bakımı için nitelikli bir yardımcıya mı ihtiyacınız var? Çocuğunuzun erken yaşlarda İngilizce öğrenmesi sizin için mühim mi? Ev işleri için temiz, titiz ve becerikli bir destek mı aramıştınız? O halde Filipinli bakıcı adayları sizin için doğru alternatif olabilir. Bu tavsiyenin sebepleri hakkında daha çok detay öğrenmek isterseniz bu yazıyı okumaya devam edin, aşağıda “Niçin Filipinli bakıcı?” sorusuna verilebilecek 10 yanıt bulacaksınız.

1.İngilizce: Ülkelerindeki resmi dillerden biri İngilizce olduğundan Filipinli bakıcılar çocuğunun ufak yaşlarda İngilizce ergonomik hayata geçirmeye başlamasını isteyen ailelere cazip gelmektedir.

2.Disiplin: Filipinliler üstlerine aldıkları işleri oldukça disiplinli bir titiz bir halde yerine getiren insanoğlu olarak bilinirler. Bunun çocuğunuzun sert ve baskıcı bir tutuma maruz kalması olarak düşünmeyin. Filipinli dadılar ufaklıklara keyifli zamanlar geçirtmeyi oldukça iyi bilirler; disiplinleri ders emek harcama, uyku ve yiyecek saatleri benzer biçimde şeyleri belli bir seviye içinde yürütmeleriyle ilgilidir.

3.Nezaket: Filipinli çocuk bakıcıları aldıkları kültürden meydana gelen naturel bir nezakete sahiptirler.

4.Saygı ve hoşgörü: Ailelerin Filipinli bakıcıları tercih etme sebeplerinden biri de saygılı ve anlayışlı tutumlarıdır. Bir Filipinli bakıcı küçücük şeyleri büyütmez, işverenlerine karşı gereksiz çıkışlarda bulunmaz.

5.Uzak doğu yiyecekleri: Egzotik lezzetleri sever misiniz? Değişik mutfakları denemeye açık mısınız? O halde ülkesinin yiyeceklerini yapmakta iddialı olan bir Filipinli destek ile anlaşın, sonuçtan memnun kalacaksınız.

6.Yatılı bakıcı hizmeti: Filipinli bakıcılar içinde gündüzlü elemanlar bulabileceğiniz benzer biçimde yatılı bakıcılar da bulabilirsiniz.

7.Hizmet kalitesi: Birçok lüks gezi gemisinin (Cruise gemileri) çalışanlarının büyük kısmının Filipinlilerden oluştuğunu biliyor muydunuz? Bu adalar devletinin fertleri hizmet sektöründeki başarı göstermiş performanslarıyla da tanınırlar.

8.Dinamizm / Enerji: Çoğu zaman minyon ve çevik bir fiziğe haiz olan Filipinli bakıcı adayları işlerini enerjik ve ergonomik bir halde yaparlar.

9.Temizlik ve bakım: Filipinli bakıcılar kendine saygısı olan, öz bakımına dikkat eden, daima temiz ve muntazam giyinen kişilerdir.

10.Sevgi, şefkat ve güler yüzlülük: Filipinli bir dadısı olan çocuklar, Filipinli bir bakıcısı olan yaşlılar şanslıdırlar; şundan dolayı etraflarında devamlı gülen, kendilerine şefkat ve nezaket gösteren biri olacaktır.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?