gölge öğretmen

Gölge öğretmen: Gelişim ya da davranış bozukluğu bulunan, günlük bakımlarını tek başına yapamayan, desteğe muhtaç, zihinsel engelli yada sosyal iletişim kopukluğu yaşayan çocuklarımıza destek olan kişilerdir.
Gölge öğretmenin üniversitelerin çocuk gelişimi ve eğitimi, okul öncesi öğretmenliği, psikoloji gibi özel eğitim bölümlerinde okuyan ya da mezun yada bu eğitimi özel kurumlarda almış kişiler olması gerekmektedir.

Gölge öğretmen’lerimiz çocuklarımızın yaşamını, yaşam şekillerini ve standardını, toplumsal ilişkilerini zekâ ve motor becerilerini geliştirmede katkıda bulunurlar.

Çocuğun kendisine verebileceği ya da dışarıdan gelebilecek zararlara karşıda koruyucu olurlar. Aynı zamanda onları okul yada derslik içinde gözlemleyip aile ve uzman kişilerle paylaşıp beraber hareket ederek birey olarak yetiştirirler.  Deneyimli, eğitimli, referanslı, güvenilir gölge öğretmen, yatılı,gündüzlü gölge öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?