filipinli bakıcı

İkiz bebek bakımı çalışan anneler bir yana, çalışmayanlar için bile zorlukları olan bir sorumluluktur. Tek yada çift yumurta ikizleri birçok yönde benzeyebilir fakat aynı yemeği sevmelerini yada aynı saatte uyumalarını beklemeyin; bu her zaman bu şekilde olmaz. Annenin evde olması ikiz bebek bakıcısı bulma işini biraz kolaylaştırabilir fakat anne işe dönmek durumundaysa bakıcı bulmak da daha büyük bir sorun olur. Bebekleriniz için çocuk bakıcısı rolünü anneniz yada kayınvalideniz de üstlenebilir doğal. Bu durum bebeklerin sevgi göreceğinin ve itimat içinde olacaklarının garantisi olabilir fakat zaman içinde anneyle çocuğa bakan aile büyüğü içinde görüş farklılığından meydana gelen sürtüşme ve gerginlikler de yaşanabilir. Bu durumda en makul çözüm yolu bir bakıcı temin etmek benzer biçimde görünmektedir.

Par Danışmanlık olarak ikizleriniz için işinde deneyimli, fiziksel performansı iki bebekle birden ilgilenmeye uygun, hızlı hareket edebilen, sigara ve alkol kullanmayan, ilkyardım bilgisi olan, sabırlı ve anlayışlı, güler yüzlü ve güvenilir bir bebek bakıcısının sizi ne kadar mutlu edeceğinin bilincindeyiz. İkiz bebek bakıcısı yada üçüz bebek bakıcısı aramaya başladığınız andan itibaren karşınıza en uygun ve en doğru elemanları çıkarmak için çalışmalara başlıyoruz. Bebeklerinizin ansızın hastalanması yada başka bir mesele yaşaması durumunda soğukkanlılıkla doğru uygulamaları yapabilecek, isteklerinizi anlayıp uygulayabilecek, temizlik konusunda son derecede özenli davranacak bakıcı adaylarıyla görüşmenizi sağlıyor ve siz aradığınızı bulana kadar buna devam ediyoruz. Evinizin kurallarına uyacak, bebeklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz, gözünüzü arkada bırakmayacak şefkatli ve eğitimli bebek ve çocuk bakıcılarının bulunmuş olduğu kadromuzdan şartlarınıza en uygun elemanı bulmanız için size destek oluyoruz. Hangi yaş grubunda, ne tip bir eğitim almış, hangi niteliklere haiz bir bebek bakıcısına ihtiyacınız bulunduğunu ve düşündüğünüz mesai saatlerini bizlere ilettiğiniz andan itibaren sizin adınıza kapsamlı bir arayışa giriyoruz.

Şu dünyadaki en kıymetli varlıklarınız olan çocuklarınızın sizin için ne kadar önemli bulunduğunun pratik olarak da bilincindeyiz; çünkü Par İnsan Kaynakları kurucu ve yönetici ekibi olarak hepimiz de anne babayız. Çocuklarınız için içinizin nasıl titrediğini biliyoruz. Bizlere güvenebilirsiniz.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?