ingilizce bilen abla

Erken çocukluk dönemiyle ön ergenlik süreci genel olarak çocukların ikinci bir dil öğrenmesi için en ideal dönem olarak kabul ediliyor. Yaşamın daha sonraki dönemlerinde de İngilizce yada başka bir yabancı dil öğrenilebilir fakat ikinci bir lisanın en kolay öğrenildiği ve akıcı bir halde konuşulabildiği dönem bu dönem. Bu yüzden birçok müşterimiz bizlerden kendilerini bir İngilizce bilen abla ile tanıştırmamızı talep ediyorlar. Par Danışmanlık ekibi olarak müşterilerimizin bu isteğini en kısa zamanda yerine getirmek için derhal harekete geçiyoruz.

Teknoloji hızla aşama kaydediyor, günümüzde bilhassa büyük kentlerde yaşanmakta olan hayat tarzı eski zamanlarda olduğundan daha hızlı ilerliyor.  Aileler çocuklarının bu tempoya uyum sağlayacak, sağlam bir duruşları olmasını sağlamak için ellerinden yapıyorlar. Dünya giderek küreselleştiğinden, bunun yollarından biri de onların yabancı dil öğrenmek benzer biçimde bazı nitelikleri erken yaşlarda kazanmaya başlamalarını sağlamak. CV portföyümüzde yer edinen İngilizce bilen ablalar diplomalı, referanslı, çocuk gelişimi ve eğitimi mevzusunda bilgili kişilerdir. İçlerinden kriterlerinize uyan bir tanesini sizinle buluşturmaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?