oyun abisi

Par Danışmanlık ekibi olarak uzun zamandır İnsan Kaynakları sektöründe hizmet veriyoruz. Bu süre içinde eleman portföyümüzü gerek kendi tecrübelerimiz, gerek müşterilerimizin talepleri çerçevesinde giderek arttırdık. Ve size geniş portföyümüzde bulunan oyun abisi profilleri hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Oyun abileri genel anlamda üniversite öğrencisi yada mezunu olan eğitimli gençlerdir. Aileler çocuk bakımı ve eğitimi için çoğunlukla kadın elemanlar tercih ederler fakat bazı durumlarda oyun abilerine de gereksinim duyarlar. Çocukları seven ve onlara nitelikli vakit geçirtecek kapasitede olan bu gençler çocuğunuzla onun yaş dönemine uygun eğitici oyunlar oynar, ödevlerini yapmasını sağlar, sınavlara hazırlanması için destek olurlar. Çocuğunuzun satranç oynamasını, gitar çalmasını yada yabancı dil öğrenmesini istiyorsanız ona bu konularda eğitim verecek bir oyun abisi de bulmanız mümkündür. Kriterlerinize en uygun oyun abisini bulmanız için Par Danışmanlık daima yardımcı olmaya hazırdır.

Oyun abileri bir sebeple çocuğun örnek alabileceği bir baba figürünün bulunmadığı durumlarda bilhassa yararlı olabiliyorlar. CV portföyümüzdeki eğitimli, nitelikli ve referanslı gençler arasında yer edinen oyun abilerini sizinle buluşturmanız ve anlaşmanıza yardımcı olmamız için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?