oyun ablası

Çocuğunuzun üniversiteli bir oyun ablasıyla kaliteli ve keyifli zamanlar geçirmesini, güvenilir ve kültürlü bir genci model almasını, küçük yaşta yabancı dil öğrenmeye başlamasını istersiniz kuşkusuz. Pek çok aile çocuklarının el becerilerinin gelişmesine destek olan, ufkunu ve yaratıcılığını geliştiren, zamanını eğitici oyunlarla geçirmesini elde eden bu eğitimli genç insanların hayatlarına yapmış olduğu katkıdan son derecede memnun. Par Danışmanlık da nitelikli ve güvenilir öğrencilerden oluşan oyun ablası ekibiyle size ve çocuklarınıza destek olabilmekten memnun. Gelişimi yavaş seyreden, zihinsel sorunları olan çocuklara da oldukca yararlı olan bu gençler arasından istediğiniz özelliklere sahip olanlarıyla görüşmek ve çocuğunuz için güzel bir süreç başlatmak istediğinizde size bir telefon mesafesindeyiz.

Çocuğunuz otistikse muhtemelen bu mevzuda birçok araştırma yapmışsınızdır ve otistik çocukların yoğun bir özel eğitim almaları gerektiğini bilirsiniz. Lise mezunu yada üniversite öğrencisi olan bir oyun ablası çocuğunuza gereksinim duyduğu pek çok şeyi sağlayabilmektedir. Eğitimli çocuk bakıcınızın çocuğunuza nasıl davranması, neler öğretmeye emek harcaması, daha çok hangi mevzularda gelişmesine destek olması gerektiğini yazılı ve sözlü olarak anlattığınız takdirde oyun ablanız bunlara harfiyen uyacaktır. Böylece çocuğunuzun okulda görmüş olduğu program okul haricinde da devam ettirilir ve pekiştirilir. Otistik çocukların okulda almış olduğu eğitim süre olarak olması gerekenin altındadır ve bu ilgili, bilgili ve yetenekli genç insanlar bu açığı kapatmak konusunda en büyük yardımcınız olacaklardır.

Oyun ablasının çocuğunuzla ne kadar süreyle zaman geçireceği sizin talebinize göre belirlenir. Bazı aileler yatılı çocuk bakıcısı tercih eder ve evlerinde bunun için bir oda ayırırlar. Bazıları yarım günlük, bazıları bir-iki saatlik bir hizmet almak isterler. Kimi zaman ebeveynin bir davete katılmaları gerekir yada birlikte sinemaya gitmek isterler ve bu süre süresince çocuklarının yanında duracak bir oyun ablası ararlar. Kimi aileler İngilizce yada başka bir dili iyi derecede bilen yada bir sanat dalıyla ilgisi olan gençleri tercih ederler ve onların bu ilgi ve bilgilerini çocuklarına aktarmasını isterler. Damla İnsan Kaynakları olarak bu konudaki her türlü talebinizi karşılamaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?