Profesyonel Dadı

Par Danışmanlık her türlü ev çalışanı ihtiyacınız için olduğu gibi profesyonel dadı arayışınız için de hizmetinizde olmaktan gurur duyar.

CV portföyümüzdeki referanslı dadılar dünyadaki en kıymetli varlığınız, en büyük servetiniz olan çocuklarınıza en mükemmel şekilde bakım verecek, onların tüm gereksinimlerini karşılayacak kapasitede olan; çocukları seven, sabırlı ve eğitimli kişilerdir.

Çocuğunuzun güler yüzlü, şefkatli, çocuk sağlığı ve hastalıkları konusunda bilgili profesyonel bir dadı tarafından bakılmasını istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. İnsan kaynakları sektöründeki uzun yolculuğumuz esnasında fazlaca şey öğrendik, oldukca deneyim kazandık. Bu tecrübeleri sizi kriterlerinize en uygun bakıcı adaylarıyla buluşturmak üzere kullanmaya daima hazırız.

Portföyümüzdeki eğitimli ve referanslı dadı’ların çocuğunuzun fiziksel, toplumsal ve duygusal gelişimini muhteşem bir şekilde destekleyecek kişiler olduğundan emin olabilirsiniz.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?