ev aşçısı

PAR Danışmanlık sizin tariflerinize, ihtiyaçlarınıza ve diyetinize uygun size özel evinizde günlük yemek yapan ya da özel partileriniz için yiyecek hazırlayan aşçı temin etmektedir.

Sunumu farklı yiyeceklerden oluşan menu hazırlamada uzmanlaşan ahçılarımız bunların sunum ve servisiyle partilerinizde, tatil yemeklerinde, öğle yemeklerinde ve diğer sosyal etkinliklerinizde hizmetinizdedir.

Bunun yanı sıra, lezzet avcısıysanız ve yeni mutfaklar keşfetmenin yollarını arıyorsanız sizin için özel aşçı çok iyi bir fikir olabilir.

PAR Danışmanlığın veritabanından ücretsiz yararlanarak sizin kriterlerinize uyan aşçıların özgeçmişlerini hemen şimdi görebilirsiniz.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?