bebek bakıcısı

PAR Danışmanlık size evinizin idaresinden tamamiyle sorumlu çift bulmanızda yardımcı olmaktadır. Bu pozisyonun gerekleri sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak çok geniş bir yelpazeye yayılabilmektedir.

Çiftlerden biri evin içinden sorumluyken, diğeri dış alanlardan sorumlu olmaktadır.

Temizlik, alışveriş, menunun planlanması, yemek pişirme, hizmet etme, çamaşırların yıkanması ve de evle ilgili diğer günlük ihtiyaçların karşılanması iç mekan görevleri arasında sayılabilmekteyken; bahçıvanlık, evle ilgili basit bakımlar, temel aletlerin bakımı ve araç bakımı gibi görevler de dış alanlarla ilgili yükümlülüklerdendir.

Ek olarak, talebinize binaen, çocuk bakımı; etkinlik planlama ve bazı durumlarda özel yardımcı desteği de çiftlerin sorumlulukları arasına eklenebilir.

PAR Danışmanlık ile evinizde çalışan ihtiyacınızı karşılamak üzere irtibata geçmenizden memnuniyet duyarız.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?