Alzheimer Hasta Bakıcısı

Beyinde anormal değişime yol açan Alzheimer, temelde beyin ve diğer zihinsel yetileri etkileyen bir durumdur. Hastalık ilerledikçe muhakeme, dil, karar verme, yargılama ve diğer kritik yetilerin yitirilmesi hastanın başkalarının yardımı olmaksızın günlük yaşamını sürdürebilmesini imkansız kılmaktadır.

Sevilen birinin yavaş yavaş çöküşüne seyirci kalınması hasta yakınlarında kronik strese yol açtığından Alzheimer bir aile hastalığı olarak tabir edilmektedir. Unutmayınız ki kendinize dikkat ettiğiniz ölçüde sevdiklerinize yardımcı olabilirsiniz.

Alzheimer hastasının ihtiyaçları zaman içinde değiştikçe buna bağlı olarak bakıcının üstleneceği rol de değişecektir. PAR Danışmanlık ile hastanızın hangi aşamada olduğunu paylaşmanız halinde, sizinle irtibata geçerek hastanızdan hangi davranışların bekleneceği, bakım bilgileri ve hastalığın her aşamasına dair tavsiyeler noktasında size danışmanlık hizmeti sunabiliriz. Destek almaya ne kadar önce başlarsanız o kadar iyi olur.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?