Bebek Hemşiresi

Bebek hemşiresinin ana amacı sizin ebeveynliğe geçişinizi bebeklerinizin yeni dünyalarına uyum sağlamalarını kolaylaştırmaktır. Sıklıkla, uyku eğitimi bebeğinizin oryantasyonu adına atılan ilk adım olmaktadır.

Buna ek olarak, oldukça deneyimli bebek hemşirelerimiz, prematüre bebekleri de içine alan sağlık sorunu yaşayan bebeklerin ve sorunlu doğum yaşamış ve sezeryanlı annelerin tekrar sağlıklarına kavuşmalarını sağlamak üzere özel eğitilmişlerdir.

Modern yeni doğan bakımı konusunda en iyi uygulamaları benimseyen bebek hemşiresi hizmetimiz yoğun ebeveynlerin yükünü alarak onlara destek olmak üzere tasarlanmıştır. Spesifik beklentileriniz için bizimle irtibata geçmeniz halinde size uygun çözüm geliştiştirebiliriz.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?