Demans Hasta Bakıcısı

Demanslı hastalar, beyinlerinde ilerleyen biyolojik düzensizlik sebebiyle unutkanlık, berrak düşünebilme, başkalarıyla iletişim kurabilme ve de kendilerine bakma noktasında zorluklar yaşamaktadırlar.

Sevilen bir demans hastasının bakımı zorlayıcı ve bazı zamanlarda yıldırıcı olabilmektedir. Bakım sorumluluğunu üstelenen aile bireyleri ya da arkadaşlar için bıkkınlık normal ve geçerli bir duygusal tepki haline gelebilmektedir.

Bu noktada, sizi stresten kurtarmaya yardımcı olabilmek adına PAR Danışmanlık, sıklıkla demanslı hasta bakımında karşılaşılan sıkıntı verici davranış problemleri ve iletişim zorluklarına karşı pratik yöntemler geliştirmede usta profesyonel bakıcılarıyla hizmetinizdedir.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?