Fizyoterapist

Hastalık, yaralanma, sakatlık ya da yaşlanmaya bağlı herhangi bir fiziksel zorluktan muzadaripseniz, hareketlerinizin iyileştirilmesinde deneyimli fizyoterapistlerimizle hizmetinizdeyiz.

Fizyoterapistlerimiz terepötik egzersiz, manuel ve elektrofiziksel terapiler gibi hem mesleğin ana gereksinimlerinde hem de sizleri etkileyen zihinsel, sosyal ve çevresel faktörlerin anlaşılmasında uzmandırlar.

Fiziksel sorunun teşhisinden sonra egzersiz ve hareketin teşvik edildiği farklı tekniklerin kullanıldığı en uygun tedavi programları geliştirilmektedir.

Bunlara ek olarak, fiziksel egzersiz seansları, masaj ve özel terapiler gibi diğer talepleriniz için PAR Danışmanlık ile irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?