Yoğun Bakım Hemşiresi

PAR Danışmanlık, hastanede ya da ev ortamında yatan hayati riski olan hastalarınız için yoğun bakım hemşiresi temin etmektedir. Yoğun bakım hemşirelerimiz oldukça kalifiye olmakla birlikte hasta yakınınızın durumunu hemen değerlendirme ve gerektiğinde müdahale etme konusunda özel bir deneyime sahiptirler. Bazı durumlarda, yaşamının son evresinde olan hasta yakınınız taburcu edildiğinde ilaç dozlarını ayarlayacak, ventilatör ve teknolojik aletlerin kullanımını yürütecek ve dahası için ev ortamında bir yoğun bakım hemşiresine ihtiyaç duyabilmektedir.

Hiç kuşkusuz, yoğun bakım hastalarının duygusal desteğe de ihtiyacı vardır. İşte bu yüzden PAR Danışmanlık size evinizde hizmet vermek üzere üstün nitelikli yoğun bakım kadrosu temin etmektedir.

İLETİŞİM

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending
dadibul.com PAR GROUP İNŞAAT SAĞLIK DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 28/03/2016 - 27/03/2019 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 21.03.2016 tarih ve 44457 sayılı karar uyarınca 837 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

©2020 Dadı Bul designed by Selim OYAN

Log in with your credentials

Forgot your details?